KONST / Litografier / Grafiskt blad 15364426

nr 1536 4426

Jockum Nordström

(f. 1963), Sverige

Grafiskt blad, Gicléetryck, Komposition. Signerad Jockum -69. Bladets Mått: 50x70 cm, oramat löst blad

Utrop:

4.000 kr

Såld:

5.600 kr

måndag 24 april 2023
kl 20:27:07

  • Tema
  • 24 apr

Jockum Nordström

Läs mer om Jockum Nordström